fbpx

Sıkça Sorulan Sorular

Ödemeleri nasıl yapabilirim?

Ödemelerinizi ister havale/eft yoluyla isterseniz de kredi kartı ile yapabilirsiniz.

Ürün iade şartlarınız nelerdir?

Satın aldığınız tüm ürünleri 14 gün içinde iade hakkına sahipsiniz. Yırtılmış, bozulmuş, deforme olmuş veya herhangi bir sebepten dolayı zarar görmüş ürünlerin iadesini kabul edemiyoruz. Geçerli bir sebebiniz varsa lütfen bize ürün görseli veya videosu ile ulaşarak varsa ürünle ilgili sorununuzu iletebilirsiniz.

Ürün takibini nasıl yapabilirim?

Ürününüz kargoya verilir verilmez size e-posta yoluyla bilgileri otomatik olarak gönderiyoruz. Bunun dışında dilediğiniz zaman hesabım kısmından giriş yaparak kargo bilgilerinizi görebilirsiniz.

Hangi kargo firmaları ile çalışıyorsunuz?

Yaz aylarında 1 Mayıs ve 30 Eylül tarihleri arasında gönderimleri PTT Kargo ile yapıyoruz (Bozcaada’da bir kargo firması bulunmuyor)
Yılın geri kalanın da yurtiçi kargo ve mng kargo ile gönderim sağlayabiliyoruz. Bunun dışında adaya haftada bir (1) gün gelen Aras veya Yurtiçi kargo ile talebiniz üzerine gönderim sağlayabiliriz. Bu tip bir durum için siparişinizi verirken bizleri bilgilendirmenizi rica ediyoruz.

Son bir seçenek olarak, 1 Mayıs – 30 Eylül tarihleri arasında ürününüzü Bozcaada’da bulunan mağazamızdan teslim alabilirsiniz.

Hediye paketi yapıyor musunuz?

Evet, talebiniz doğrultusunda hediye paketi yapabiliyoruz.

Siparişler ne zaman kargoya verilir?

Siparişleriniz aynı gün (iş günleri) kargoya teslim ederek, kargo bilgilerini sizinle paylaşıyoruz.